همیشه حوله تن پوش گلبافت دخترانه را در جای مناسب آویزان کنید

طبق گزارش ها، محیط مرطوب برای رشد انواع خاصی از باکتری ها مناسب است، به غیر از دستتان، اگر بلافاصله پس از استفاده، حوله دستتان را با هوا خشک کنید، قانون وضع کنید.

بهتر است اجازه دهید حوله شما به طور طبیعی زیر نور خورشید خشک شود.

همچنین، هرگز حوله تن پوش گلبافت دخترانه خود را بعد از استفاده در حمام، اتاق خواب یا هر قسمت دیگری آویزان نگذارید تا باکتری ها از انتقال و تکثیر آن حذف شوند.

این ممکن است شما را شگفت زده کند، اما طبق گزارش رسانه ها، حوله های حمام باید بعد از هر 3 تا 4 بار استفاده شسته شوند تا بهداشتی باشند.

خز موجود در حوله با سلول های مرده پوست و کثیفی های بدن پر می شود، به خصوص زمانی که لایه برداری می کنید.

حوله هایی که هنگام ورزش استفاده می کنید به تمیزی بیشتری نیاز دارند.

در حین دویدن یا انجام هر نوع تمرین دیگری احتمالاً حوله خود را روی سطوح غیربهداشتی خاصی قرار می دهید.

این سطوح ممکن است با باکتری های عرق و کثیفی دیگران تماس پیدا کرده باشند که می توانند روی حوله شما نیز بنشینند، بنابراین، ضروری است که عادت به تمیز کردن مرتب حوله خود داشته باشید.

اگر احساس می‌کنید که این یک روش هولناک است، از 2 تا 3 سری حوله استفاده کنید که می‌توانید یک روز پس از دیگری استفاده کنید.

در همین گزارش همچنین درباره نحوه عملکرد حوله ها به عنوان یک تله باکتری صحبت شده است، زیرا هر بار که فردی از حوله استفاده می کند، باکتری های طبیعی پوست یا سایر میکروب ها را به آن منتقل می کند.

بنابراین، دانستن چگونگی حفظ یک رژیم پاکیزگی برای حوله حیاتی است.

اکنون که می دانیم حوله به عنوان یک تله و حامل میکروب ها عمل می کند، نمی خواهیم باکتری ها از دست ها به صورت منتقل شوند.

استفاده از همین حوله می‌تواند عفونت‌هایی را که می‌تواند باعث بیماری‌های پوستی شود، احتمالاً از پاها یا هر قسمت دیگری به صورت شما منتقل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.