قیمت فروش انواع آینه میناکاری

«آینه میناکاری طرح مسجدی» از آن دسته آثار خوش رنگ ولعابی است که هنرمندان ایرانی با ذوق و خلاقیت خود ارائه کرده اند. اثری که هنرمند اصفهانی استاد «خرم نژاد» آن را طراحی و اجرا کرده و قاب فلزی آن را به زیبایی با طرح های سنتی ایرانی پوشانده است.
می توانید آن را روی میز و در کنار بقیه ی وسایل تزیینی خانه تان قرار دهید. این اثر حتی می تواند آینه ی سفره ی هفت سینتان باشد. هنرمند سازنده از ظروف مسی رستورانی استفاه کرده که رنگ های فیروزه ای، لاجوردی و کرم در آن ها غالب است. این قاب آینه ارتفاعی در حدود 47 سانتی متر دارد و طول آن در حدود 33 سانتی متر است.

این هنرمند بعد از قراردادن آینه داخل قاب، در قسمت پشتی آن تکه ای چوب چسبانده تا کاملا ثابت بماند. علاوه بر این ها با استفاده از یک پایه ی چوبی، می توانید آن را روی میز قرار دهید.

لازم به ذکر است که ظروف مسی دست دوم اصفهان با بهترین کیفیت تولید و به سراسر کشور عرضه می شود.

وزن این آینه در حدود 2 کیلوگرم است که با توجه به قاب فلزی، قابل توجیه است، فرم آن شبیه تزیینات معماری مساجد است و به همین دلیل به نام مسجدی شناخته می شود. این اثر زیبا را می توانید روی میز، در قفسه ی وسایل تزیینی و حتی روی سفره ی هفت سین و در کنار جاشمعی ها و ظروف مشابه قرار دهید و از زیبایی و اصالت هنر ایرانی در چیدمان خانه ی خود لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.