قیمت سفال میناکاری + خرید سفال میناکاری هفت سین و فروش سفال میناکاری هفت رنگ

سفال میناکاری هفت رنگ، از جمله هنر های سنتی و دستی بسیار زیبای کشور عزیزمان است. این نوع از سفال ها ترکیبی از چند هنر را در بر دارند؛ هنر ظروف مسی رستورانی در ترکیب با هم توانسته اند یکی از جذاب ترین هنر های دستی سرزمینمان را پدید آورند. استفاده از این هنرهای اصیل در سفره ی هفت سین در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه در مورد قیمت و شرایط خرید این هنر اصیل و گرانمایه بیشتر توضیح خواهیم داد.

قیمت سفال میناکاری + خرید سفال میناکاری هفت سین و فروش سفال میناکاری هفت رنگ

قیمت سفال میناکاری

قیمت سفال میناکاری قیمت سفال میناکاری شده بسته به عوامل مختلفی دارد و میتواند دارای نوسانات قیمتی مختلف در جاهای مختلف باشد .این مجموعه با هدف عرضه ی محصولات سفالی میناکاری شده ی با کیفیت و دارای قیمت مناسب، به مشارکت و همکاری در تولید سفال ها با تولید کنندگان آنها پرداخته است. از این رو، سفال های مینا کاری شده ی عرضه شده در این مجموعه، بسیار ارزان تر از آنچه که در بازار موجود است، می‌باشد. زیرا واسطه های میان تولید کننده و خریدار به حداقل ممکن رسیده است و در نتیجه قیمت های این محصولات به قیمت تولید آن بسیار نزدیک است.

قیمت انواع مختلف سفال، با توجه به طرح آن و تلاشی که برای ساخت آن شده است، میتواند متفاوت باشد. پس از آن، تعیین قیمت به رنگ آمیزی آن نیز مربوط است. هرچه که رنگ های به کار رفته در رنگ آمیزی بیشتر باشد و ظرافت بیشتری در نقوش به کار رفته باشد، قیمت نهای محصول نیز افزایش خواهد یافت. بسته به طرح سفال و نقاشی به کار رفته در آن، قیمت ها میتوانند از چند ده هزار تومان تا چندین میلیون تومان تفاوت داشته باشند.

این مجموعه، در کلیه ی فروشگاههای خود، قیمت تمامی محصولاتش را بر روی آن درج نموده است و مشتریان با مراجعه به این مراکز میتوانند با مشاهده ی انواع محصولات موجود در این فروشگاهها و آگاهی از قیمت های آنها به انتخاب جنس مورد نیاز خود بپردازند. در فروشگاه های اینترنتی نیز قیمت های این محصولات به طور کامل درج شده است و مشتریان میتوانند به راحتی از قیمت های آنها اطلاع کسب نمایند.

با جستجو در بازار های مختلف فروش اجناس سفالی میناکاری شده، و یا جستجو در سایت های فروش اینترنتی مختلف، به این نتیجه خواهید رسید که قیمت های محصولات ارائه شده در این مجموعه بسیار ارزان تر از هر جای دیگری است.

خرید سفال میناکاری هفت سین

خرید سفال میناکاری هفت سین اگر از جمله کسانی هستید که به هنر های سفالی و میناکاری علاقه دارید، میتوانید با مراجعه به مراکز فروش حضوری این مجموعه در سراسر کشور، نسبت به خرید سفال میناکاری مورد علاقه خود اقدام نمایید. خرید از این مراکز بسیار آسان است و میتوانید به راحتی و به عنوان تفریح نیز به این مراکز مراجعه نمایید و با مشاهده ی این هنر های دستی بسیار زیبا از آنها لذت ببرید.

امروزه یکی از طرح های سفالی که بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است، انواع سفال های میناکاری هفت سین است. این سفال ها در طرح ها و شکل های بسیار متنوعی تولید شده اند و اینگونه پاسخگوی سلایق بسیار متنوع مشتریان نیز خواهند بود. طرح و نقش های میناکاری شده بر روی این سفال ها نیز بسیار متنوع است و به این ترتیب، میزان تنوع آنها را بسیار افزایش داده است. زیرا میتوان بر روی هر کدام از انواع سفال هفت سین ها، چندین طرح و نقش میناکاری را به اجرا در آورد.

استفاده از هنر ایرانی در سفره ی هفت سین میتواند زیبایی دوچندانی را به سفره ی هفت سین شما ببخشد. علاوه بر سفال میناکاری هفت سین، انواع مختلف حوض های ماهی نیز به همراه این سفال های هفت سین طراحی و آماده شده اند که میتوانید آنها را با سفال هفت سین خود ست کنید. چراغ هایی نیز به این صورت طراحی شده اند و در صورت علاقه مندی به زیبایی بیشتر سفره تان، میتوانید از آنها نیز بهره ببرید.

خرید سفال میناکاری هفت سین، علاوه بر مراکز فروش مستقیم، از طریق مرکز فروش اینترنتی این مجموعه نیز امکان پذیر است و در مواقعی از سال نیز، تخفیفاتی ویژه برای این مدل از سفال ها در نظر گرفته می شود. مشتریان میتوانند از چنین فرصت هایی نهایت استفاده را نموده و سفارشات خود را ثبت نمایند. این سفارشات پس از بررسی و تأیید شدن توسط کارشناسان فروش این مجموعه، به آدرسی که شما در هنگام ثبت سفارشات خود در سایت ثبت نموده اید، ارسال خواهند شد.

فروش سفال میناکاری هفت رنگ

فروش سفال میناکاری هفت رنگ فروش سفال میناکاری هفت رنگ که از بهترین و زیباترین انواع سفال های میناکاری شده ی موجود است، در مراکز فروش این مجموعه در سراسر کشور و هم به صورت اینترنتی در فروشگاه اینترنتی آن انجام می‌شود. سفال میناکاری هفت رنگ به دلیل هفت رنگ بسیار زیبایی که در نقوش میناکاری آن استفاده‌ شده است به این نام معروف شده است. این رنگ ها سبب میشوند که لعاب ایجاد شده بر روی سفال از درخشندگی و زیبایی چشمگیری برخوردار شوند.

فروش ظروف مسی دست دوم اصفهان همچون سایر انواع سفال میناکاری شده، دارای طرفداران بسیار زیادی چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور هستند. از این رو بسیاری از تجار به صادرات این سفال های میناکاری شده به بسیاری از کشورهایی که خواهان واردات این هنر زیبا هستند، می‌پردازند. تجار برای صادرات موفق نیاز دارند تا سفال های میناکاری شده درجه یک و با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایند.

تهیه ی مقادیر زیادی از اینگونه سفال ها برای صادرات ممکن است برای تجار دشوار باشد. این مجموعه با بستن قرارداد هایی با تجار عزیز، به تأمین سفال میناکاری مورد نیاز آنها در موعد مقرر می‌نمایند. از این رو تجار میتوانند با خیالی راحت به بستن قرار داد با سایر کشور ها برای فروش این محصولات اقدام نمایند.

از آنجایی که تجار مقادیر زیادی از این سفال های میناکاری را نیاز دارند، قیمت های سفال های میناکاری شده برای آنها بسیار ارزان تر و به صورت عمده در نظر گرفته میشود. همچنین برای خرید های عمده ی آنها تخفیفاتی همچون ارسال رایگان نیز مد نظر قرار دارد. علاوه بر تجار، مغازه دارانی که به فروش سفال های میناکاری شده می‌پردازند نیز میتوانند سفارشات خود را به صورت اینترنتی در سایت فروش ثبت نمایند. برای این عزیزان نیز تخفیفات بسیار خوبی در نظر گرفته شده است تا بتوانند در فروش خود بسیار خوب عمل نمایند و به این ترتیب از مشتریان دائمی این مجموعه شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.