قیمت بشقاب میناکاری اصفهان سایز مختلف ارزان

با دیدن عنوان خبر شاید با این پرسش مواجه شوید که مگر بشقاب میناکاری ساخت اصفهان آن هم در سایز مختلف را میتوان با قیمت مناسب و ارزان در هر کجا به آسانی پیدا کرد؟ آن هم با این همه تقلب در بازار امروزی و گرانی؟
هنر میناکاری ترکیبی از گرمای آتش و سردی خاک است که با کمک رنگهایی که در کوره پخته میشود و با دست هنرمند، نقاشان اصفهانی که با ظرافت و دقت خاص نقوش را روی آن طراحی میکنند، مینا کاری را از هر حیث برتر می نماید. همانطور که میدانید میناکاری عمدتا بر روی فلزات با ارزشی انجام میگیرد و همین نکته بر قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود!
ظروف مسی ورکاده از جمله ظروفی هستند که به دلیل کم جا بودن و موجود بودن آن در سایز های مختلف،تقریبا همه افراد هنر دوست از آن استقبال میکنند و دوست دارند که حداقل یکی از این بشقابها را داشته باشند که به عنوان سوغات اصفهان به دیوار منزلشان بکوبند.
حال میپردازیم به پرسش ابتدای خبر، خوشبختانه امروزه فروشگاه هایی وجود دارد که ظروف مسی میناکاری شده و انواع مدل های جدید کاری ساخته دست هنرمندان اصفهانی را به قیمت مناسب و ارزان والبته با مرغوبترین کیفیت عرضه میدارد. میتوانید جهت راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.
منبع: هنر ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.