قیمت انواع جعبه جواهرات میناکاری

قیمت انواع مختلف جعبه های جواهرات که با میناکاری آراسته شده اند، جهت خرید آنلاین در اختیار مشتریان قرار می گیرد. قیمت جعبه میناکاری شده به چه عواملی بستگی دارد؟
میناکاری هنری بسیار زیباست که چشم هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند. میناکاری امروزه گسترش خوبی داشته است، سطوح، لوازم و ظروف مختلف میناکاری می شوند، میناکاری انواع مختلفی دارد به دو صورت خانه بندی و یا نقاشی انجام می شود، در هر دو حالت هنری دستی است که مستلزم صرف زمان و دقت می باشد. پر واضح است که اساس میناکاری هنر و خلاقیت فردی است که با عشق به آن می پردازد.

جعبه میناکاری شده

جعبه جواهرات میناکاری

یکی از لوازمی که در میناکاری برای طراحی و زیباسازی مورد توجه می باشد، جعبه جواهرات است، جعبه جواهرات یکی از اشیائی است که تزئین و مدل آن اهمیت دارد به همین دلیل هنر میناکاری یکی از بهترین گزینه هایی است که روی این گونه لوازم اجرا می شود و آن را به گونه ای شگفت انگیز متحول می سازد.

اثر میناکاری شده

قیمت جعبه میناکاری شده

هنرمندانی که کار مینا انجام می دهند، معیار هایی برای قیمت مد نظر خواهند داشت، مسلما نوع میناکاری، جنس سطح مورد نظر و اندازه سطح در قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود. به طور کلی مدت زمان و انرژی که صرف ساخت یک اثر می شود در قیمت گذای آن تعیین کننده خواهد بود. جعبه های جواهرات در اندازه و جنس های مختلف که میناکاری شده اند، با قیمت مناسبی در بازار عرضه می شوند.
منبع: هنر ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.