فروش ظروف هفت سین میناکاری شده

فروش ظروف هفت سین میناکاری شده به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد. چرا ظروف هفت سین، میناکاری می شوند و چگونه عرضه خواهند شد؟
یکی از مناسبت های ویژه در ایران، عید نوروز می باشد. در این ایام آیین هایی وجود دارد که با گذشت هزاران سال، هنوز پا بر جا می باشد. هنر میناکاری توانسته، آیین نوروز را با درخشش بیشتری برگزار نماید. هنری ایرانی در مناسب اصلی ایرانی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.
هفت سین یکی از آداب و رسوم مهم برای عید نوروز می باشد، ظروفی که برای این کار استفاده می شود، متناسب با سلیقه ها، متفاوت می باشد. ظروف هفت سین به صورت میناکاری شده، تزئین می شوند، این ظورف یکی از زیباترین و شیک ترین نوع ظروف هفت سین به شمار می آیند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
ظروف میناکاری

انواع مختلف ظروف هفت سین میناکاری

ظروفی که برای هفت سین انتخاب می شود، دارای جنس های مختلفی اعم از شیشه، مس و یا سفال می باشد که روی آن ها می توان میناکاری انجام داد. میناکاری روی سطوحی که جنس های مختلفی دارند، متفاوت می باشد، این تفاوت ها باعث می شود، قیمت عرضه و خرید آن ها در بازار یکسان نباشد.
ترکیب های رنگی مختلفی برای این نوع ظروف میناکاری شده به کار برده می شود، تا مصرف کننده با داشتن گزینه های بیشتر برای انتخاب، تصمیم بهتری برای خرید بگیرد. فروش ظروف میناکاری شده به صورت اینترنتی با دریافت ویژگی های محصول مورد نظر به صورت آنلاین، انجام می شود.
منبع: هنر ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.