عروسک بافتنی جاکلیدی که موجب پیدا شدن کودک دزدیده شده در شیراز شد

بیشتر کودکان یک ساله از بازی با عروسکی که از مواد نرم برای گرفتن و در آغوش گرفتن ساخته شده و از موادی ساخته شده است که مضر نیستند و به راحتی نمی شکنند، لذت می برند.

از گم شدن قطعات جلوگیری کنید و از خطر خفگی جلوگیری کنید، حتی پلاستیک نرم، تا زمانی که فاقد مواد خطرناک باشد، بی خطر است.

عروسک بافتنی جاکلیدی بسیار پرکاربرد است و رنگ های مختلفی دارد.

به این دلایل، اگر تصمیم دارید به پسر یا دختر بسیار جوانی عروسک بدهید، ترجیحاً عروسکی تهیه شده با مواد تایید شده مناسب سن کوچکترها را خریداری کنید.

در نهایت، اگر عروسک یک بازی برای همیشه حمل کردن است، بهتر است که به راحتی قابل شستشو باشد، ترجیحاً در ماشین لباسشویی.

قیمت عروسک بسته به اندازه، جنس و ویژگی ها و فناوری هایی که به آن مجهز شده است می تواند متفاوت باشد.

قیمت آن از حدود 15 یورو برای ساده ترین عروسک ها، ساخته شده از پلاستیک و با لوازم جانبی کمی، تا بیش از 60 یورو برای عروسک های باتری دار، مجهز به عملکردهای مختلف و بسیار تعاملی شروع می شود.

بازی با عروسک‌ها به افزایش مهارت‌های عاطفی و اجتماعی و رشد عاطفه و آموزش والدین کمک می‌کند، اما نه تنها.

با استفاده از فانتزی و تخیل، دختر یا پسر می توانند وانمود کنند که پدر و مادری هستند که از نوزاد مراقبت می کنند، یا نقشی را بر عهده بگیرند که والدین نیست، اما همچنان شامل مراقبت از شخص دیگری است.

در نهایت، دقیقاً به دلایلی که در بالا مشاهده شد، این ایده که طبق آن فقط دختران با عروسک بازی می کنند، کم کم در حال غلبه بر آن است. عروسک بدون شک می تواند همسفری وفادار و جدانشدنی برای یک پسر و هم برای دختر شود.

دومی ها نیازی به باتری یا فناوری های دیگر ندارند و به همین دلیل کمتر در معرض شکستگی هستند و عمر طولانی تری دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.