عرضه زیورآلات میناکاری اصفهان ظریف و خوشگل

حتما نمیدانستید که زیورآلات میناکاری شده هم وجود دارد؟ اما این زیورآلات ظریف و خوشگل را کجا عرضه میکنند که ما خبر نداشتیم؟ باید تا اصفهان برویم؟
گستردگی هنر میناکاری و ظروف مسی عمده آنقدر زیاد است که خیلی از افراد از اکثر آنها نه تنها خبردار نبودند بلکه اصلا به گوشمان نخورده!شاید الان وقت آن رسیده که بیشتر با هنرهای دستی وطنی آشنایی پیدا کنیم. و چه جایی بهتر از دهکده جهانی، اینترنت!
ولی آیا میتوان به همه صفحات اینترنت اطمینان کرد؟ البته که نه! مطمئنا با جستجوی بیشتر در اینترنت، عرضه کننده های معتبر را به راحتی خواهید شناخت و نیاز به طی کردن راه تا شهرهای دور و نزدیک را نخواهید داشت!

لازم به ذکر است که ظروف مسی فیروزکوبی هم از طرفداران زیادی برخوردار است که افراد برای تهیه آن اقدام می نمایند.

زیورآلات میناکاری و  بسیار بسیار خوش فروش هستند و کاملا مناسب خانم های خوش سلیقه و مشکل پسندی است که همیشه به دنبال کارهای خاص و تک هستند که در هر مجلسی بدرخشند.
این نوع زیورآلات عمدتا بر روی فلز مس انجام میگیرد ولی طبق سلیقه افراد مختلف بر روی طلا و نقره با ظرافت انجام میگیرد که زیبایی چشمگیری را به نمایش میگذارد. گردنبند، انگشتر، دستبند، النگو، گوشواره از جمله زیورآلاتی هستند که میتوان با میناکاری تزیین نمود.
منبع: هنر ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.