خرید گردنبند نقره میناکاری اهواز

خرید عمده انواع گردنبند های میناکاری شده در اهواز امکان پذیر می باشد. میناکاری در اهواز به صورت حرفه ای روی طلا و همچنین نقره انجام می شود.
میناکاری روی فلزات، سفال و یا سطوحی در جنس های مختلف انجام می شود، شهر های زیادی در ایران به صورت حرفه ای به میناکاری در سطوح مختلف با انواع شیوه ها و روش هایی که وجود دارد می پردازند. اهواز را می توان مرکز میناکاری روی طلا دانست.
زیباترین میناکاری های روی طلا، توسط هنرمندان خبره اهوازی انجام می شود، هنر دستی روی سطحی بسیار حساس همچون طلا باعث بوجود آمدن اثری ارزشمند خواهد شد.

گردنبند میناکاری

گردنبند های میناکاری شده

یکی از لوازم زینتی برای خانم ها گردنبند می باشد، اهواز با استفاده از هنر میناکاری توانسته نمونه های بسیار فوق العاده زیبا از گردنبند های شیک را تولید نماید، عوامل زیادی دلیل بر ارزشمندی این گونه قطعات می باشند. لوازم زینتی که مورد میناکاری قرار می گیرند، جنس های مختلفی دارند، گران بودن طلا، باعث شده است انواع گردنبند های نقره نیز میناکاری شده و در بازار عرضه شوند.

خرید گردنبند میناکاری

انواع میناکاری روی نقره

یکی از مزیت های میناکاری روی نقره، ارزان تر بودن آن نسبت به طلا می باشد، اگر به دنبال جواهرات شیک و بی نظیر هستید، این گزینه ها می توانند راضی کننده نیاز شما باشند، زیرا ایران تنها تولید کننده جواهرات میناکاری شده می باشد، هنر دست و خلاقیت از جمله ویژگی های اساسی در این تولیدات به شمار می روند.
منبع: هنر ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.