تاثیر بازی با عروسک روسی اصل بر هوش کودکان زیر 5 سال

کدام یک از ما در کودکی عروسک مورد علاقه ای نداشته است که شاید برای مدت طولانی نگه داشته است، حتی وقتی بزرگ شد؟ به خصوص برای دختران پیش دبستانی، در واقع، عروسک همیشه اولین دوست بوده است.

خودی که کوچولو در بیرون از خودش طرح می کند.

آیا می‌دانستید که بازی با عروسک روسی اصل به دختران کمک می‌کند تا مهارت‌های خلاقانه را تحریک کنند و مهارت‌های اجتماعی را تقویت کنند؟ راهنمای خرید را در میان عروسک‌های لحظه‌ای کشف کنید.

از همه رنگ‌ها، در اندازه‌های مختلف، از خیلی کوچک گرفته تا اندازه واقعی، با عبور از آن‌هایی که صحبت می‌کنند به مدل‌هایی که حرکت می‌کنند یا با کودک تعامل دارند.

عروسک ها بخش بزرگی از روزهای کودکان ما را همراهی می کنند و بنابراین، ضروری است مطمئن شویم که مواد ساخته شده از آنها همیشه بهترین، ثبت اختراع، گواهی شده، به عبارت دیگر ایمن هستند.

عروسک های اسباب بازی، هدیه ای عالی برای کودکان در تمام سنین.

این اسباب‌بازی‌ها از خرس عروسکی مورد علاقه‌شان برای خوابیدن گرفته تا مدهای مد روز که بچه‌ها تا سنین نوجوانی با آن‌ها بازی می‌کنند، خاطراتی را برای یک عمر خلق می‌کنند.

آنها همچنین می توانند به توسعه مهارت های حل مسئله، یادگیری همدلی و مراقبت، توسعه مهارت های حرکتی ظریف و تشویق مهارت های زبانی کودکان کوچک کمک کنند.

آنها بدون شک بهترین بازی برای دختر بچه هایی هستند که عاشق بازی و نقش آفرینی هستند و تظاهر به مادر بودن دارند.

ما کاتالوگ عظیمی از خانه ها و اسباب بازی های پر شده برای همه کودکان را با قیمت پایین ارائه می دهیم که می توانید از فروشگاه های تخصصی مختلف کودکان مقایسه کنید. برای تصمیم گیری به کمک نیاز دارید؟

خرید بر اساس گروه سنی راهی آسان برای کشف اسباب بازی هایی است که کودک شما از آن لذت می برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.