با لوله اتصالات در کرج به راحتی ثروتمند شوید

دفع فاضلاب از محیط زیست انسانی همواره یکی از مهم ترین چالش های جوامع مختلف بوده است.

امروزه استفاده از لوله های پلی اتیلن و لوله اتصالات در کرج در انتقال فاضلاب به قدری افزایش یافته است که انتقال فاضلاب ادامه مطلب…

اتصالات پیچی
اتصالات پلی اتیلن
اتصالات پیچی پلی اتیلن
پیچ های پلی اتیلن یا پیچ های پلی اتیلن یا رزوه های پلی اتیلن مکانیکی برای لوله های پلی اتیلن معمولا از پنج قسمت زیر تشکیل شده اند: بدنه، پیچ، اتصال، بوش و اورینگ. با توجه به اینکه قطر بیرونی لوله های پلی اتیلن ادامه مطلب…

لوله

هنگامی که اتصالات SharkBite را نصب می‌کنید، به ابزار خاصی، چین‌دار، چسب یا لحیم نیازی ندارید، که باعث می‌شود نصب سریع‌تر شود، احتمال خطاهای نصب کاهش یابد و بهره‌وری کلی افزایش یابد.

اتصالات SharkBite همچنین می‌چرخند و به شما اجازه می‌دهد تا لوله‌ها را به‌طور کامل تنظیم کرده و ظاهری حرفه‌ای داشته باشید.

لوله کش ها برای مدت طولانی از لوله PEX استفاده می کنند. لوله PEX در دهه 1960 ساخته شد، اما در طول دهه 1980 بود که برای کاربردهای لوله کشی در ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفت.

بسیاری از لوله‌کش‌ها دریافته‌اند که در مقایسه با لوله‌های صلب، کار با لوله PEX آسان‌تر است، می‌تواند به راحتی در گوشه‌ها خم شود، به اندازه لوله‌های CPVC یا مسی بادوام است و در برابر یخ زدگی مقاوم‌تر است.

لوله SharkBite PEX نسبت به لوله های صلب مانند CPVC و مسی در شرایط انجماد کمتر مستعد ترکیدگی است، زیرا این لوله در دماهای شدید منبسط می شود و شکننده نمی شود.

همچنین دمای بیرونی بر نصب SharkBite PEX با اتصالات SharkBite تأثیری نمی‌گذارد، زیرا می‌توان بلافاصله پس از انجام تمام اتصالات آن را آزمایش کرد.

توجه داشته باشید که حتی اگر PEX در برابر یخ زدگی مقاوم است، همچنان باید از اقدامات احتیاطی استاندارد عایق استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.