با لباس آتش نشانی بچه گانه شمع های جادویی بسازید

تجهیزات حضوری که آتش نشان ها می پوشند بسیار مهندسی شده و بر اساس آخرین روندها در علم مواد اطلاع رسانی شده است.

دنده استاندارد شامل چندین لایه، مانند پوسته بیرونی، مانع رطوبت، و آستر حرارتی است.

لباس آتش نشانی بچه گانه برای تمامی رده های سنی موجود می باشد.

قابلیت پوشیدن، که به وزن و انعطاف پذیری مربوط می شود، باید با هزینه، عملکرد و دوام متعادل شود.

کت و شلوار مجاورتی نوع دیگری از لباس های با دمای بالا هستند. آنها در شرایط شدیدتر از آتش نشانی شهری مانند فلزکاری، عملیات کوره، آتش نشانی صنعتی و تخصصی و واکنش اضطراری استفاده می شوند.

مجموعه ای شگفت انگیز از مواد برای ساخت این محصولات برای دستیابی به عملکرد حرارتی بهینه استفاده می شود. به عنوان مثال، یک طرح کت و شلوار مجاورتی معمولی دارای آلومینیوم بسیار نازک است که با لایه پلاستیکی برای ایجاد یک سطح براق است.

این لباس برای انعکاس نور مرئی طراحی نشده است، بلکه طول موج های الکترومغناطیسی نامرئی مانند نور مادون قرمز است که گرما را منتقل می کند.

نوآوری کند سوز
نوآوری می تواند یک فرآیند به خصوص کند برای صنعت نساجی مقاوم در برابر حرارت باشد. توسعه محصول گران است: هر تکرار طراحی باید در معرض دماهای شدید قرار گیرد تا “عملکرد حرارتی” آن آزمایش شود. این علاوه بر نگرانی هایی است که همه تولید کنندگان دارند: هزینه ساخت آن چقدر است؟

چقدر می توان یک طرح را بدون مانع از عملکرد کلی بهینه کرد؟

جدول زمانی نوآوری برای تولیدکنندگان منسوجات مقاوم در برابر حرارت به دلیل استانداردهای سختگیرانه‌ای که محصولاتشان باید رعایت کنند طولانی‌تر می‌شود.

هر بار که یک شرکت نحوه طراحی یا تولید پارچه را تنظیم می کند، ممکن است نیاز به تایید مجدد نسخه جدید باشد، حتی اگر تغییرات جزئی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.