با ساعت سیتیزن زنانه طلایی قدیمی قبض های خود را پرداخت کنید!

امریکن اکسپرس اخیراً Amex Band را راه‌اندازی کرده است، دستبند بدون تماسی که به دارندگان یکی از کارت‌هایش اجازه می‌دهد با یک تکان دادن مچ، پرداخت‌ها را در POS انجام دهند.

بانک اعتباری مسکو راه حل پرداخت با استفاده از حلقه NFC را با همکاری ویزا راه اندازی کرده است.

ساعت سیتیزن زنانه طلایی قدیمی از انواع ساعت است که با روش های مختلفی قابل تهیه می باشد.

سرویس مشابهی قبلاً در سال 2015 توسط بارکلیز در بریتانیا آزمایش شده بود.

ساعت و دستبند برای پرداخت های آینده، باید گفت که نه تنها بازیکنان بانکی یا تولیدکنندگان گوشی های هوشمند روی این راه حل ها کار می کنند.

مایکل کورس در 20 آگوست، ساعتی با سبک کلاسیک، اما مجهز به Google Fit برای نظارت بر فعالیت بدنی و آنتن NFC برای پرداخت از طریق Google Pay، Access را راه‌اندازی کرد.

دقیقاً همین انتخاب توسط سازنده Skagen برای ساعت هوشمند جدید Falster 2 که در پایان ماه اوت ارائه شد، انجام داد.

فیت بیت، یکی از پیشروان در تولید این پوشیدنی ها، در ماه های اخیر دو ردیاب تناسب اندام (Versa و Charge 3) را روانه بازار کرده است که هر دو مجهز به NFC هستند تا بتوانند با استفاده از Fitbit Pay پرداخت کنند.

این سرویس پرداخت در 18 کشور فعال است و توسط بیش از 100 موسسه مالی (در ایتالیا توسط Carrefour و Boon) پشتیبانی می شود.

در 3 سپتامبر، Diesel، یک برند معروف پوشاک و لوازم جانبی، ساعت هوشمند جدیدی را با صفحه لمسی راه‌اندازی کرد که می‌تواند با Google Pay در کشورهایی که در آن موجود است و با Alipay در چین پرداخت کند.

بنابراین، دوره ای پر از چیزهای جدید، که به محصولاتی که در حال حاضر وجود دارد و به راه اندازی ها اضافه شده است، مانند دوره دستبند بدون تماس Letspay توسط Unipol در ایتالیا، که تنها چند ماه قبل از آن انجام شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.