با خمیر دندان مریدنت ترمیم کننده از شر آفت دهان خلاص شوید

امروزه با توجه به انواع خمیردندان های موجود در قفسه های سوپرمارکت ها و داروخانه ها، انتخاب خمیردندان مناسب ممکن است چندان ساده نباشد.

مناسب ترین خمیردندان برای شما خمیردندانی است که هر روز از آن لذت می برید.

خمیر دندان مریدنت ترمیم کننده یکی ار بهترین خمیر دندان هایی است که می توان از آن برای سالم نگه داشتن دندان ها استفاده کرد.

البته می توانید خمیر دندان های مختلفی را برای تغییر یا مطابق با سلیقه و نیاز کل خانواده خریداری کنید.

در حال حاضر، خمیر دندان هایی وجود دارند که می توانند تقریباً هر نیاز مراقبت از دهان را برآورده کنند، و اگر خمیر دندانی با مهر انجمن دندانپزشکی آمریکا انتخاب کنید، تقریباً غیرممکن است که اشتباه کنید.

با این حال، برخی از خمیردندان ها مزایای خاصی فراتر از تمیز کردن دندان های شما دارند.

هر نوع خمیردندان مزایای خاصی دارد، در اینجا برخی از انواع خاص ذکر شده است.

ضد میکروبی: خمیردندان های ضد میکروبی ممکن است حاوی فلوراید قلع باشند، یک عامل ضد باکتری که از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند و حساسیت را کاهش می دهد.

پیشگیری از تارتار: خمیردندان‌های ضد جرم ممکن است حاوی پیروفسفات سدیم باشند که از تجمع جرم بر روی دندان‌ها جلوگیری می‌کند، یا بهتر است بگوییم هگزامتافسفات سدیم که به جلوگیری از تجمع جرم و لکه‌های بالای خط لثه کمک می‌کند.

با این حال، اگر از جرم دندانی سرسخت رنج می برید، خمیر دندان ضد جرم آن را از بین نمی برد و به تمیز کردن حرفه ای توسط یک متخصص بهداشت دندان نیاز دارید.

سفید کننده ها: خمیردندان های سفید کننده حاوی مواد شیمیایی یا ساینده هستند که به حذف و/یا جلوگیری از ایجاد لکه روی دندان شما کمک می کند.

خمیردندان های سفید کننده در صورت استفاده منظم می توانند لکه ها را به حداقل برسانند و دندان ها را سفیدتر نشان دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.