از شربت گیاهی گل سرخ برای شستشوی لباس های خود استفاده نمایید

طرز تهیه شربت ریشه گل ختمی و گل ختمی
داروی گیاهی آندریا هیوز سرفه، شربت گیاهی، ریشه گل ختمی، گل ختمی

در اینجا نحوه تهیه شربت سرفه اولیه از ریشه گل ختمی و گل مولین آورده شده است، اگرچه می توانید به راحتی از برگ های هر یک از گیاهان در اینجا استفاده کنید.

شربت گیاهی گل سرخ از عطر و طعم بی نظیری برخوردار است.

شربت

این شربت خوشمزه برای کمک به سرفه‌های خشک، سفت، دردناک، گیر کرده و همچنین برای تسکین گلودرد مناسب است.

ریشه گل ختمی از Althea officinalis بسیار موسیلاژین است، این به دلیل مقدار بالای پلی ساکارید موجود در آن است. گیاهان موسیلاژین برای غشاهای مخاطی بسیار تسکین دهنده و آرام بخش هستند.

فلاونوئیدها نیز وجود دارند که ضد التهاب هستند و در نتیجه به روند بهبودی کمک می کنند.

Verbascum thapsus یا مولین بزرگ به دلیل اثر آن بر روی سیستم تنفسی بسیار شناخته شده است، در اینجا من از گل هایی استفاده کردم که به همان اندازه برگ های معمولی برای سرفه موثر هستند و همچنین مقداری روغن دم کرده از گل ها برای استفاده برای گوش درد و گوش درد تهیه کردم. تبدیل شدن به مالش سینه

گل‌ها یا برگ‌های ورباسکوم را نیز می‌توان به تنهایی در چای یا تنتور برای سرفه‌های سینه‌ای و همچنین سرفه‌های خشک و خس‌خیز استفاده کرد – کلید اصلی احتقان است.

من برای درست کردن این شربت از عسل استفاده کردم، برای کسانی که تمایلی به مصرف شکر به هیچ شکلی ندارند، به جای آن چای یا تنتور را پیشنهاد می کنم، می توانید از همان گیاهان به صورت تکی یا ترکیبی استفاده کنید.

خیساندن ریشه گل ختمی به مدت یک شب در آب سرد موثرترین روش برای استخراج موسیلاژ است، صبح یک مایع بسیار تیره آماده برای استفاده در شربت خود خواهید داشت.

برای شربت از یک قاشق دسر پر از 250 میلی لیتر آب چشمه استفاده می کنم و اجازه می دهیم یک شب دم بکشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.